کد خبر : 207898
تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 اسفند 1401 - 21:18

چگونه یک نرم افزار حسابداری شرکتی خریداری کنیم؟

چگونه یک نرم افزار حسابداری شرکتی خریداری کنیم؟

  نرم افزار حسابداری شرکتی به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در مدیریت انواع کسبوکارها شناخته میشود. زیرا فرقی نمیکند که بیزینس شما تا چه اندازه رشد کرده باشد. مهم این است که بدون وجود نرمافزار حسابداری، قادر به مدیریت اموال شرکت و برآورد هزینهها نخواهید بود. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم

 

نرم افزار حسابداری شرکتی به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در مدیریت انواع کسبوکارها شناخته میشود. زیرا فرقی نمیکند که بیزینس شما تا چه اندازه رشد کرده باشد. مهم این است که بدون وجود نرمافزار حسابداری، قادر به مدیریت اموال شرکت و برآورد هزینهها نخواهید بود. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین نرم افزارهای حسابداری و شرکتی آشنا کنیم. همچنین به این سوال مهم پاسخ دهیم که چه امکاناتی در این ابزارها تعبیهشده که میتوانند تا این اندازه پاسخگوی نیازهای مدیریتی ما باشند؟

 

هر آنچه که باید درمورد سیستم اطلاعات مدیریت بدانید

مدیریت و راهبری یک مجموعه مستلزم داشتن اطلاعاتی در حوزه هایی مانند اطلاعات مالی، پرونده کارمندان و سابقه شرکت است و نکته اینجاست که این فرد بدون وجود ابزارهای مدیریتی قادر به استفاده از این اطلاعات نخواهد بود. 

به همین دلیل کسبوکارهایی هستند که وظیفه مشاوره مدیریت را به عهده دارند. باید بگوییم که این بیزینسها اقدام به فروش نرمافزارهایی میکنند که مدیران بتوانند به کمک آنها تصمیمات درستی برای مجموعه خود بگیرند. 

اما سوال اینجاست که آیا یک نرمافزار مدیریت مالی، میتواند نقش یک شرکت حسابداری را برای ما ایفا کند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله. زیرا نرم افزار حسابداری شرکتی بر اساس تجربه هزاران حسابدار برنامهنویسی میشود. به طوری که با خرید و نصب آنها، میتوانید بدون نیاز به استخدام حسابدار، اقدام به مدیریت اموال شرکت کنید. 

از آن جایی که ممکن است از شنیدن این حرف کمی تعجب کرده باشید، در ادامه با ما همراه بمانید. چون قصد داریم تا شما را با ۲ نرمافزار حسابداری آشنا کنیم. به این ترتیب متوجه خواهید شد که منظور ما از داشتن حسابدار شخصی داخل مجموعه مدیریتی چیست. 

معرفی نرم افزار راهکاران و بررسی امکانات آن 

راهکاران یکی از تولیدات شرکت همکاران سیستم است. باید بگوییم که این نرم افزار یک ابزار مدیریتی قدرتمند برای کسبوکارهای بزرگ و متوسط محسوب میشود. مهمترین ویژگی نرم افزار راهکاران این است که با صنایع و کسبوکارهای مختلف تطابق کامل دارد. همچنین استفاده مداوم از آن میتواند تصمیمگیریهای روزانه را برای مدیران مجموعه سادهتر نماید. 

لازم به ذکر است که از این نرمافزار برای مدیریت اطلاعات مالی، تدارکات، فروش و سرمایههای انسانی استفاده میشود. اما از آن جایی که نرم افزار حسابداری شرکتی متقاضیان بیشتری دارد؛ تصمیم داریم تا راهکارهای مالی این نرمافزار را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. 

راهکاران چه راه حلهایی برای مدیریت اموال ارائه میکند؟

راه حلهای مدیریت مالی این نرمافزار شامل دریافت و پرداخت محصولات، مدیریت داراییهای ثابت، احتساب تسهیلات مالی و بررسی وصول مطالبات میشود که موارد گفتهشده میتوانند پاسخگوی تمام نیازهای مدیریت اموال یک صنعت باشند. 

به همین دلیل اگر بهدنبال یک نرم افزار حسابداری شرکتی بینقص هستید، پیشنهاد میدهیم که نسخه حسابداری نرم افزار راهکاران را مورد بررسی بیشتری قرار دهید. همچنین لازم به ذکر است که راهکاران قادر به ثبت گزارش مالی با استانداردهای جاری ایران است. ضمن آنکه توانایی مدیریت اموال شرکت را در هر لحظه از زمان دارد. 

درنهایت فراموش نکنید که اگر کسبوکار شما دارای شعبههای غیرمستقل است و نمیدانید که راه حل مدیریت این شعبهها چیست، باید بگوییم که راهکاران میتواند پاسخگوی این مسئله شما باشد. 

نرم افزار سپیدار چیست و چه امکاناتی دارد؟

برخلاف راهکاران که تمام خدمات خود را براساس نیازهای صنایع بزرگ پیریزی کرده بود، سپیدار نرمافزاری است که مخصوص کسبوکارهای کوچک برنامهنویسی شده است. بزرگترین مزیت رقابتی این نرمافزار، عدم نیاز مداوم آن به پشتیبانی است. به طوری که از سال ۱۳۸۸ تاکنون، سپیدار را بهعنوان ابزاری میشناسند که میتواند فرآیندهای پیچیده را بدون نیاز به حضور کارشناسان به اتمام برساند.

اگر هم بخواهیم از امکانات نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار بگوییم باید به بخش سفارشگیری، ثبت فعالیتهای روزانه و صدور صورتوضعیت پیمانکاری اشاره کنیم. همچنین فراموش نکنید که این نرمافزار تمام خدمات مدیریتی خود را از روی کسبوکارهای بزرگتر الگوبرداری کرده است. 

پس میتوان گفت که با خرید اشتراک سپیدار، قادر به ایدهگرفتن از سبک مدیریت کسبوکارهای موفق و بزرگ خواهید بود. ممکن است بپرسید که خرید نرم افزار سپیدار به چه بیزینسهایی توصیه میشود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این نرمافزار براساس نیاز شرکتهای خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری پایهریزی شده است.

پس اگر کسبوکار شما تازه شروع به فعالیت کرده و در دستهبندی موارد گفتهشده گنجانده میشود، بهتر است تا با صرف زمان کم، اقدام به شناخت جزئیتر سپیدار و امکانات موجود در نرم افزار حسابداری شرکتی و دیگر نرم افزارهای مالی آن کنید. 

بررسی قیمت نرم افزارهای حسابداری شرکتی و نحوه خرید آنها

فرقی نمیکند که قصد خرید نرم افزار سپیدار با تخفیف را دارید، یا بهدنبال پیداکردن قیمت نرم افزار راهکاران هستید. مهم این است که بدون وجود نمایندگیهای فروش، قادر به خرید محصولات موردنظر خود نخواهید بود. زیرا سیستمهای مشاوره اطلاعات، وظیفه فروش ابزارهای مدیریتی را برعهده دارند. 

به همین دلیل اگر بهدنبال خرید ابزار حسابداری هستید، باید به نمایندگان راهکاران ابری مراجعه کنید. زیرا قیمت نرمافزارهای شرکتی ارتباط مستقیمی با نوع کسبوکار شما دارد. برای خرید نرم افزار راهکاران باید ابتدا به معرفی بیزینس خود بپردازید. سپس ادامه کار را به کارشناسان واگذار کنید. 

چون اگر بدون مشورت اقدام به خرید محصولات کنید، ممکن است که نرمافزار خریداریشده توانایی پشتیبابی از بیزینس شما را نداشته باشد. 

دانا راهبرد مشاور و مجری سیستمهای اطلاعات مدیریت

پیشتر اشاره کردیم که تنها راه خرید نرم افزار حسابداری شرکتی، برقراری تماس با کسبوکارهایی است که نمایندگی فروش این محصولات را اخذ کردهاند. توجه داشته باشید که اگر به دنبال پیداکردن قیمت نرم افزار سپیدار هستید، یا قصد خرید سایر ابزارهای مدیریت اطلاعات را دارید، باید به شرکت دانا راهبرد مراجعه کنید. 

زیرا این شرکت با معرفی و ارائه سیستمهای اطلاعات مدیریت، قادر است تا پاسخگوی نیاز کسبوکار شما در زمینههای حسابداری و سایر ابزارهای مدیریتی باشد. 

جمعبندی

بزرگترین ویژگی نرم افزار شرکتی حسابداری این است که بر اساس تجربه افراد فعال در زمینه انواع کسبوکار طراحی و پیادهسازی شده است. این تجربهها از اصول مدیریت و حسابداری حاکم بر کل دنیا نشات میگیرند. پس اگر به تازگی  یک کسبوکار شخصی را شروع کردهاید، فراموش نکنید که بدون وجود مشاورین و مجریهای سیستمهای اطلاعات مدیریت، قادر به هدایت آن به عنوان یک بیزینس موفق نخواهید بود. 

لازم به ذکر است که تنها راه ارتباط با این افراد، پرکردن فرم درخواست نرمافزار شرکتی است. سپس باید منتظر بمانید تا کارشناسان پس از بررسی و شناسایی نیاز کسبوکار شما، بهترین پیشنهاد را با حداقل قیمت ارائه دهند.. 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

اخبار ترکیه

خرید انواع هدایای تبلیغاتی لاکچری

دانلود زيرنويس ويدئو

آموزش زبان آلمانی

رپورتاژ آگهی خوب یا بد؟

تعمیر گیربکس اتوماتیک

سم ساس کش بدباگ اوت

شیشه خودرو تهران

اهنگ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خرید رپورتاژ آگهی