کد خبر : 208392
تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 بهمن 1402 - 1:29

چرا باید از تلفن های ویپ برای شرکت و سازمان خود کمک بگیریم؟

چرا باید از تلفن های ویپ برای شرکت و سازمان خود کمک بگیریم؟

  چرا باید از تکنولوژی ویپ به جای خطوط تلفن عادی یا همان PSTN استفاده کرد؟ چرا باید از تلفن های ویپ برای شرکت و سازمان خود کمک بگیریم؟ علت های بسیاری برای پاسخ به این سوال وجود دارد، اما ۴ علت اصلی وجود دارد که می تواند نظر شما در مورد استفاده از خطوط تلفن سنتی

C:\Users\alefbaweb\Desktop\14\New folder\1 (9).jpg

 

چرا باید از تکنولوژی ویپ به جای خطوط تلفن عادی یا همان PSTN استفاده کرد؟ چرا باید از تلفن های ویپ برای شرکت و سازمان خود کمک بگیریم؟ علت های بسیاری برای پاسخ به این سوال وجود دارد، اما ۴ علت اصلی وجود دارد که می تواند نظر شما در مورد استفاده از خطوط تلفن سنتی در شرکت یا سازمانتان عوض کنند.

به طور خلاصه ۴ علت اصلی وجود دارد که از مزیت های سیستم تلفنی ویپ نسبت به خطوط تلفن سنتی به شمار می آیند:

  • قابلیت های بی شمار تلفنی رایگان با مرکز تلفن ویپ: امکانات ویژه مثل صندوق صوتی، انتظار تماس، پاسخ اتوماتیک به تماس ها، منو راهنما و بسیاری امکانات دیگر که بدون خرید تجهیزات اضافه با تکنولوژی ویپ امکان پذیر است.
  • کاهش هزینه ارتباطات با مرکز تلفن ویپ: با از بین بردن هزینه های اضافه برای تماس های بین شعب و بین کارمندان یک دفتر و تماس رایگان با افرادی که سیستم تلفنی ویپ در اختیار دارند.
  •  قابلیت جا به جایی با مرکز تلفن ویپ: استفاده از قابلیت هایی مثل Find-me follow-me برای پاسخ دادن به تماس ها، قابلیت انتقال تماس در صورت در دسترس نبودن، قابلیت دسترسی به خط تلفن شرکت حتی در مسافرت و …
  • راحتی استفاده از مرکز تلفن ویپ: با تکنولوژی ویپ بعد از راه اندازی به سادگی می توانید بدون خرید تجهیزات اضافه به قابلیت هایی مثل صندوق صوتی و منشی تلفنی اتوماتیک دسترسی داشته باشید. همچنین تلفن های آی پی کارکردی بسیار شبیه تلفن های معمولی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

قابلیت جا به جایی با راه اندازی سرویس ویپ

سرویس ویپ به شما اجازه می دهد تا خط تلفن خود را با خودتان به هر جا که دوست دارید ببرید. تا زمانی که شما اینترنت داشته باشید میتوانید از خطوط تلفن خود به سادگی استفاده کرده، تماس ها را پاسخ داده و با شماره های دیگر تماس حاصل کنید.

به عنوان مثال تصور کنید که زمانی در مسافرت هستید و می خواهید با شرکت دیگر از طرف سازمان تماس حاصل کنید. در این حالت بسیار مهم است که با شماره سازمان تان تماس بگیرید نه تلفن همراه شخصی. با تکنولوژی ویپ قادر هستید تا با نگه داشتن شماره تلفن خود با هر کجا که دوست دارید تماس حاصل کنید حتی در صورتی که در مسافرت باشید.

امروزه نرم افزارهای بسیاری هم برای تلفن های هوشمند با سیستم عامل های مختلف مثل اندروید و ios طراحی شده اند که به شما اجازه می دهند تا از خطوط تلفن خود در تلفن هوشمندتان کمک بگیرید. یعنی با در دست داشتن گوشی موبایل خود از طریق تلفن شرکتتان با مکانی دیگر تماس حاصل کنید.

همچنین می توانید تصور کنید که زمانی که بخواهید مکان شرکت خود را جابجا کنید در صورت نداشتن تکنولوژی ویپ، احتمالا باید خط تلفن جدید خریداری کرده و شماره جدید خود را در اختیار مشتریان قرار دهید. اما با تکنولوژی ویپ می توانید خطوط تلفن خود را به هر کجا که بخواهید منتقل کنید و در هنگام جا به جایی شرکت شماره تلفن خود را حفظ کنید.

C:\Users\alefbaweb\Desktop\14\New folder\1 (19).jpg

راحتی استفاده از امکانات VoIP

استفاده از قابلیت های تکنولوژی ویپ بسیار ساده است. رابط های کاربری که شرکت ها برای استفاده کاربران طراحی کرده اند این روز ها قادرند تا شما را در نقطه به نقطه صفحه راهنمایی کنند.

اکثر کاربرانی که از تکنولوژی ویپ استفاده می کنند معتقد می باشند که استفاده از تجهیزات مرتبط با آن بسیار ساده است. تلفن های آی پی تولید شده توسط شرکت های مختلف دقیقا شبیه تلفن های معمولی طراحی شده اند اما امکانات ویژه دیگری را هم در کنار امکانات معمولی یک تلفن در اختیار شما قرار خواهند داد.

استفاده از تلفن های معمولی، یک تجربه کاربری خوب برای سال های سال بوده است، شرکت های تولید کننده تلفن های آی پی تلاش کرده اند تا همان تجربه کاربری تلفن های معمولی را در تلفن های پیچیده آیپی هم پیاده سازی کنند.

استفاده از امکاناتی مثل صندوق صوتی یا در انتظار نگه داشتن تماس معمولاً فقط با فشردن یک دکمه ساده امکان پذیر است. امروزه حتی بسیاری از تلفن های آی پی با رابط های کاربری شناخته شده تر مثل سیستم عامل اندروید ارائه شده اند تا کاربران تجربه ای شبیه استفاده از تلفن های هوشمند را در هنگام استفاده از تلفن های شبکه داشته باشند.

اگر هرگونه پیچیدگی در استفاده از هر گونه تجهیزات تکنولوژی VoIP مشاهده کردید می توانید انتخاب های دیگری را هم بررسی کنید چون شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند و تجهیزات رقابتی به بازار عرضه می شوند.

قابلیت های بی شمار تلفنی رایگان که ویپ در اختیار شما قرار می دهد

ویپ تا جایی که امکان دارد رایگان است. این رایگان بودن شامل امکاناتی هم می شود که شما می توانید برای مدیریت تماس ها و دیگر اعمال مربوطه از آن ها کمک بگیرید. به عنوان مثال داشتن یک صندوق صوتی با کمک تکنولوژی ویپ بسیار ساده است و قابلیت های کارامد دیگری مثل تبدیل پیام های صندوق صوتی به متن و ارسال به یک ایمیل خاص هم با ویپ امکان پذیر است.

تلفن کنفرانس ویپ یکی از قابلیت هایی است که شرکت ها و سازمان ها به شدت به آن نیاز دارند. در صورتی که شما بخواهید یک جلسه با چند کارمند در مکان های مختلف ترتیب دهید، استفاده از خط تلفن معمولی یک کابوس است. اما تکنولوژی ویپ یکی از قابلیت هایی که به رایگان در اختیار شما قرار می دهد، تماس کنفرانس چند طرفه است.

دیگر اعمال رایج بر روی تماس های صوتی مثل انتقال تماس به شخص دیگر، انتظار تماس، پخش موسیقی انتظار و چندین و چند قابلیت دیگر را با تکنولوژی ویپ می توانید به سادگی و رایگان و بدون هیچ تجهیزات اضافه ای در دستان خود داشته باشید.

این قابلیت ها در کنار قابلیت گرفتن آمار از تماس ها که با نرم افزار های مختلف قابل انجام است، می تواند یک آسانسور افزایش بهره وری ارتباطی برای شرکت و سازمان شما باشد.

کاهش هزینه ارتباطات با تغییر سیستم تلفن معمولی به VoIP

با تکنولوژی ویپ شما قادر هستید تا هزینه های تماس بین افراد شرکت خود را به صفر برسانید. تماس تلفن ویپ تا زمانی که با خطوط تلفن شهری کاری نداشته باشد رایگان است. یعنی در صورتی که شما مستقیما با کمک آی پی یا پروتکل سیپ اقدام به برقراری ارتباط صوتی کنید، هزینه ای بابت تماس پرداخت نخواهید کرد.

اگر شما شرکتی با چند شعبه را مدیریت می کنید و شعبه ها با یکدیگر در تعامل دائمی می باشند، قطعا می دانید که استفاده از تلفن های معمولی برای برقراری ارتباط بین شعب چه هزینه بالایی می تواند داشته باشد.

با تکنولوژی ویپ، تماس بین شعب هزینه ای در پی نخواهد داشت، چون ارتباط به طور کلی از طریق اینترنت و با تکنولوژی ویپ انجام خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه ای غیر از اینترنتی که استفاده می شود نیست.

همچنین اگر یک سرویس ویپ از در یکی از شهر های بزرگ تهیه می کنید (مثلا تهران!) برای تماس با مشتریان و شرکت های دیگر در آن شهر هزینه تماس داخل شهری را پرداخت خواهید کرد. در صورتی که شرکت شما مثلا در شیراز واقع شده است، خط تلفن تهران می تواند کاهش هزینه محسوسی را برای شما در بر داشته باشد.

 

در این مطلب به سوال چرا باید از تلفن های ویپ برای شرکت و سازمان خود کمک بگیریم؟ پاسخ دادیم، شماهم می توانید همین حالا برای خرید تلفن ویپ اقدام کنید و ارتباطات سازمان خود را بهبود ببخشید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

اخبار ترکیه

خرید انواع هدایای تبلیغاتی لاکچری

دانلود زيرنويس ويدئو

آموزش زبان آلمانی

رپورتاژ آگهی خوب یا بد؟

تعمیر گیربکس اتوماتیک

سم ساس کش بدباگ اوت

شیشه خودرو تهران

اهنگ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خرید رپورتاژ آگهی