کد خبر : 206480
تاریخ انتشار : یکشنبه 2 بهمن 1401 - 11:57

نحوه دریافت خلافی خودرو با پیامک

نحوه دریافت خلافی خودرو با پیامک

  برای همگی ما پیش آمده که روزانه یک سری از پیام‌های تبلیغاتی سرازیر تلفن‌های همراهمان شوند و اعصابمان را بهم بریزند. برخی از این دسته پیامک‌ها در کنار جذاب نبودن حامل خبرهای بد نیز هستند! مثلا برداشت پول زیاد زمانی که کارت خود را به همسر خود برای خرید داده باشید! یا زمانی که

 

برای همگی ما پیش آمده که روزانه یک سری از پیام‌های تبلیغاتی سرازیر تلفن‌های همراهمان شوند و اعصابمان را بهم بریزند. برخی از این دسته پیامک‌ها در کنار جذاب نبودن حامل خبرهای بد نیز هستند! مثلا برداشت پول زیاد زمانی که کارت خود را به همسر خود برای خرید داده باشید! یا زمانی که در میان شهرها تحلف کرده باشید و پیامک خلافی خودرو تلفن همراه و همچنین شما را متاثر کند! اما حداقل می‌شود متوجه شد خودرو در طول روز چه خلافی داشته و راحت تر آن را پیگیری و پرداخت کرد! برای اینکه بیشتر در رابطه با روش متوجه شدن خلافی خودرو با پیامک آشنا شوید؛ پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را از دست ندهید.

یکی از آسان ترین راه های استعلام خلافی خودرو خلافی با پیامک است

 

دریافت خلافی خودرو با پیامک

در شلوغی و هرج و مرج کلان‌شهرها، شاهد سرعت‌های بی سابقه خودروها و همچنین ویراژ دادن رانندگان هستیم. یک سرعت گیر به نام خلافی خودرو وجود دارد! خلافی خودرو باعث می‌شود تا حدی جلوی اتفاقات بد را گرفت! می‌پرسید چطور؟ شاید ترس از جریمه بتواند سدی برای اتفاقات ناگوار باشد! به عنوان مثال:

دریافت پیامک ارشادی از پلیس ناجا

یکی از پیامک‌هایی که اغلب رانندگان دریافت می‌کنند، در خصوص کشف حجاب در خودرو است. برای بار اول، پیامک ارشادی به مالکین خودرو ارسال می‌شود. بعد از تکرار آن، جریمه برای او در نظر گرفته شده و سپس در تکرارهای بعدی احضار می‌شود.

جمله پیامک به صورت زیر است:

سلام. مالک خودرو به شماره پلاک … سرنشین/راننده خودرو شما مرتکب جرم کشف حجاب شده است. لذا به منظور جلوگیری از تکرار جرم به شما تذکر داده می شود. پلیس امنیت اخلاقی ناجا

در صورتی که این پیامک برای شما اشتباهی ارسال شده است، می‌توانید برای اعتراض به پلیس امنیت مراجعه کنید.

قطعا می‌دانید که هر شخصی باید خلافی خودروی خود را پرداخت کند؛ در غیر این صورت، با جرایم متعددی مواجه خواهد شد. همچنین زمانی که افراد قصد فروش خودروی خود را دارند در صورت داشتن خلافی باید آن را پرداخت کرده و بعد آن را به فروش برسانند! که در این صورت بهتر است به جای مراجعه حضوری به پلیس +۱۰ و انتخاب روش پر هزینه، از آسان ترین روش برای استعلام خلافی خودرو پیامکی استفاده کنند.

 

استعلام خلافی خودرو با پیامک راهی آسان برای خلافی های خودرو شما

 

دریافت و استعلام خلافی خودرو از طریق کد دستوری USSD

اگر شخصی دسترسی به تلفن همراه هوشمند و اینترنت نداشته باشد، می‌تواند روش استعلام خلافی خودرو با پیامک را تجربه کند. در حقیقت، او می‌تواند بدون مراجعه حضوری جرایم خودروی خود را استعلام بگیرد. در این روش، فرد می‌بایست با مراجعه به شماره‌گیر تلفن همراه، کد *#۱۱۰* را وارد نماید. سپس، او خلافی خودروی خود را استعلام کند. که به شرح زیر است:

  • بلافاصله پس از شماره‌گیری این کد، می‌بایست خدمات قابل ارائه را انتخاب نمایید.
  • در گام بعدی، استعلام خلافی خودرو را انتخاب کنید.
  • در این مرحله از شما کد ۱۷ رقمی VIN خواسته می‌شود. با مراجعه به کارت خودروی خود، می‌توانید این کد را درج کنید. پیشنهاد می‌شود برای از دست ندادن وقت، قبل از شماره‌گیری و دریافت پیامک، کد کارت خودروی خود را آماده نمایید. اگر زمان زیادی را برای وارد کردن کد بگذارید، ممکن است مجبور باشید دوباره کد را شماره‌گیری نمایید.
  •   می‌توانید انتخاب کنید که تنها مبلغ خلافی را مشاهده کرده یا شناسه قبض یا پرداخت را هم دریافت کنید.
  • برای مشاهده و پرداخت نیاز است تا ۳۵۰ تومان بپردازید (این مبلغ از حساب شارژ شما کسر خواهد شد). برای تایید نیاز است تا عدد ۱ را ارسال کنید. با در دست داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت، امکان پرداخت جریمه خودروی خود را از طریق دستگاه ATM خواهید داشت. نتیجه برای شما پیامک خواهد شد.

کد استعلام خلافی خودرو از طریق پیامک همین مواردی هستند که در این مقاله نوشته‌ایم. مراقب کدهای غیرمجاز باشید.

استعلام و دریافت جریمه خودرو به صورت آنلاین و غیرحضوری

برای این که بدانید تا چگونه خلافی خودرو از اینترنت بگیریم، می‌بایست اول از همه ارتباط اینترنتی دستگاه خود مطمئن شوید. بعد از اتصال به اینترنت، به وب سایت راهور خلافی خودرو به آدرس  www.rahvar120.ir مراجعه کنید

در این وبسایت با مراجعه به قسمت استعلام تخلفات خودرو و موتورسیکلت، می بایست اقدام به وارد کردن کد VIN کنید. کد VIN همان شماره ۱۷ رقمی در پشت کارت خودروی شماست. این کد با حروف IR شروع می شود. پس از وارد کردن کد، می توانید از میزان خلافی خودرو خود مطلع شوید. امکان پرداخت جرایم خودرو به صورت آنلاین وجود دارد.

استعلام خلافی خودرو و پرداخت به موقع جریمه از کارهای واجب است.

استعلام و دریافت خلافی خودرو از طریق تلفن

در این روش، نیازی به تلفن همراه هوشمند و اینترنت ندارید؛ بلکه می‌توانید به راحتی با شماره تلفن  ۰۲۱۸۸۲۸۸۸۸۸ تماس بگیرید. سپس با ارائه اطلاعات  و مشخصاتی مثل پلاک خودرو، مبلغ خلافی خودرو برای شما ارسال خواهد شد. این روش برای کسانی که توانایی استفاده از بیمه را نیز ندارند بسیار مفید است.

استعلام خلافی خودرو به روش حضوری

اگر عاشق خیابان و رانندگی در آن هستید، یا شغل شما به شکلی است که اکثر وقت خود را در سطح شهر می‌گذرانید، می‌توانید به صورت حضوری به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کرده و برگه خلافی خودرو را دریافت کنید. برای انتخاب این روش دو نکته را باید مدنظر قرار دهید:

  •  این روش با پرداخت هزینه همراه است (۳۰ هزار تومان)
  • روش حضوری تسویه جرایم خودرو و موتورسیکلت. تنها برای مبالغ زیر یک میلیون است؛ یعنی اگر خلافی خودروی شما بالای یک میلیون تومان باشد، باید به مراکز راهنمایی و رانندگی مراجعه کنید.

دریافت خلافی خودرو به روش پیامکی  (SMS)

در این قسمت از مقاله به آسان ترین روش استعلام خلافی خودرو پیامک رسیدیم: دریافت خلافی خودرو با پیامک! این روش، برای هر رده سنی مقدور است. استعلام خلافی خودرو با اس ام اس، بسیار به صرفه است. با استفاده از این روش، دیگر نیازی به پشت خط ماندن و داشتن اینترنت همراه هم وجود ندارد.

در این روش استعلام خلافی خودرو با  پیامک تنها کافی است به کارت ماشین خود و کد VIN دسترسی داشته باشید. درباره کد VIN قبلا توضیح داده ایم. باید کد VIN را به شماره‌ی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنید. در حقیقت تنها شماره پیامک خلافی همین شماره است. چند لحظه صبر کنید؛ منتظر دریافت نتیجه آن باشید. در پیامکی که دریافت می‌کنید، علاوه بر مبلغ خلافی خودرو، شناسه قبض و شناسه پرداخت نیز ارسال می‌شود. با استفاده از این اطلاعات، می‌توانید از طریق دستگاه ATM مبلغ را پرداخت کنید.

هزینه خلافی خودرو اس ام اس برای هر پیامک برابر با ۳۵۰ تومان است که از حساب شارژ کسر یا به مبلغ اس ام اس قبض اضافه خواهد شد.

 

بهترین روش برای دریافت استعلام خلافی خودرو

تقریبا همه‌ما حس بد جریمه شدن را کشیده‌ایم و می‌دانیم که به اندازه کافی دردناک است اما پرداخت آن، دیگر نباید دردسر جدیدی برایمان فراهم کند. به همین دلیل اهمیت استعلام و پرداخت خلافی خودرو با پیامک را می دانیم. در این مقاله روش‌های زیادی برای استعلام و پرداخت خلافی خودرو به شما معرفی شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

سفارش تولید محتوا

https://palizgerdo.com

موزاییک

نمایشگر های تبلیغاتی ای اس آی لایت

هدیه روز پدر

خرید رپورتاژ آگهی

گواهینامه ایزو

خرید کپسول آتش نشانی

قیمت درب و پنجره دوجداره